ZAFER PARTİSİ SAHAYA ÇIKTI

0
296

Zafer Partisi Bursa Başkanlığı, Mustafakemalpaşa’yı ziyaret parti teşkilatı ile bir araya geldi.

Saha çalışmaları ve imza kampanyası kapsamında yapılan ziyarette konuşan Zafer Partisi Bursa Başkanı Halil İbrahim Aydın; ‘ Bugün Türkiye’de ekonomik krizinde üstünde sığınmacı krizi vardır. Sığınmacılar krizini halletmeden diğer sorunları çözmemiz imkânsızdır” dedi.

Genel Başkanlığı Ümit Özdağ’ın yaptığı Zafer Partisi’nin Bursa Teşkilatı, saha çalışmalarını hızla sürdürüyor. Zafer Partisi GİK Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Bayram Kazancı, İl Başkanı Halil İbrahim Aydın, Kurucular Kurulu Üyesi ve İl Teşkilat Başkanı Mahmut Kara, Osmangazi Başkanı Adem Şimşek, Nilüfer Başkanı Işıl Esgin ve bir grup partili program kapsamında Mustafakemalpaşa’yı ziyaret etti.

‘ÖRTÜLÜ İSTİLA VAR’

Köksal Şenkuyumcu başkanlığındaki Zafer Partisi Mustafakemalpaşa Teşkilatı binasında partililerle buluşan Zafer Partisi heyeti, üye çalışmaları ve Genel Merkez tarafından Türkiye’deki 8 milyon sığınmacıya ilişkin yürütülen imza kampanyası hakkında bilgiler verdi.

Toplantıda konuşan Zafer Partisi Bursa Başkanı Halil İbrahim Aydın, Mustafakemalpaşa’nın da tüm Türkiye’de olduğu gibi artık gerçek Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçilerinin zaferini beklediğini söyledi.

Türkiye’de bir sığınmacılar krizi olduğunu kaydeden Aydın, ‘örtülü istila’ olarak tanımladığı sorunun çözülmeden ülkenin düzlüğe çıkmayacağını savundu.

Aydın; “ Bu örtülü istilayı durdurmamız gerekiyor. Bunun için geceli gündüzlü çalışacağız, emperyalizmin oyununa gelemeyeceğiz. Türkiye’de bir iç savaş çıkartmak isteyenlere karşı duracağız. Emperyalizm, Doğu ve Güney Doğu’da bir Kürdistan hedeflemektedir. Ama son savunma hattı olarak biz Zafer Partisi’ni görüyoruz. Benim liselim Kurtuluş Harbi’nde mezun veremedi. Mehmet Akif’in dediği gibi ‘kefensiz yatanlar var kara toprakta.’ Kanları ile sulayarak bu toprakları bize vatan yaptılar. Bu kadar şuursuzca tarihi bilmeden bu insanlar,  insanlığa soyunuyorlar. Benim Mehmetçiğim Suriye’de şehit düşlerken Suriyelilerin olaylarını anlatmama gerek yok. Ödenen bedelleri belirleyemeyen kişiler Türkiye’de bir hayli fazla. 10 yıl içinde 100 milyar doların üstünde bir masraf yaptık. Türkiye açığının 6’da 1. Bu parayla bugün neler yapardık? Bu örtülü istilayı hep birlikte kıracağız. 10 binlerce imzayı toplayacağız” diye konuştu.

ÜRETEN TÜRKİYE HEDEFİ

Ekonomik krizin ancak üreten bir Türkiye’de düzelebileceğini ifade eden Halil İbrahim Aydın; “Biz hazırcıyız. Tarım ve hayvancılık ürünlerini bile ithal ediyoruz. Son 15 yıl içinde 118 milyar doları yabancı ülkelerin çiftçilerine ödedik. Bizim ülkemizde ikisini de mahvettik. Bursa’da sanayici ile buluşturmak için bir çalışma yaptık. Orada dertler dinlendi. Ülke tamamen boşlukta. Dibe vurmak üzereyiz. Eksi 52 milyar dolarda bir hazinemiz var. Türkiye’yi Yugoslavya’ya dönüştürmek isteyenlere izin vermeyeceğiz” dedi.

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa Başkanı Köksal Şenkuyumcu ise üye çalışmalarını hızla sürdürdüklerini söylerken; “ Biz seçime hazırız” diye konuştu.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here