Yılbaşı hediyeniz PTT ile sevdiklerinize ulaşacak

0
398

Mustafakemalpaşa PTT Müdürü Mürüvet Geyikçioğlu, kurumun yeni yıla özel olarak düzenlenen kampanya ile kargo gönderimleri ve e-ticaret alışverişlerinde büyük indirimlerini müşterileriyle buluşturduğunu söyledi.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), yıl boyunca olduğu gibi yeni yılda da diğerlerinden farklı avantajlı kampanyalarıyla seçim fırsat sunuyor.

PTT Müdürü Mürüvet Geyikçioğlu, yılbaşına özel düzenlenen kampanya ile, 25-31 Aralık 2020 tarihleri arasındaki iş günlerinde bireysel müşteriler tarafından postaya verilecek yurt içi varışlı APS kurye ve posta kargosu gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacağını belirtti.

Geyikçioğlu; “ Kampanyalarımız yeni yıla 5 gün kala başlıyor. Bu indirimler sadece yeni yılla sınırlı değil. Resmi ve dini bayramlarla birlikte tüm özel günlerde bu uygulamamız sürecek. Mustafakemalpaşalılar, bu özel uygulamadan faydalanabilir” dedi.

 

Tebrik kartı ile gelenekler yeniden canlanıyor 

 

PTT tebrik kartı gönderme alışkanlığının yaygınlaştırılması ve unutulmaya yüz tutmuş gelenekleri yeniden canlandırılması için yılbaşına özel tebrik kartları da hazırladı.

Hazırlanan özel tasarım kartları, birbirinden güzel dileklerinizi, sevdiklerinize ulaştıracak. Kış mevsimine özel görsellerin yer tebrik kartları tüm PTT iş yerlerinden ücretsiz olarak alınabilirken, kartların posta ücreti ise diğerlerden tahsil edilecek.

‘Mutlu Yıllar, Mutlu Alışverişler’

Türkiye’nin Milli E-Ticaret Platformu PttAVM.com’da yeni yıla sayılı günler kala döndürülür, ‘Mutlu Yıllar, Mutlu Alışverişler’ konseptiyle indirimli ürünler sunuyor.

PttAVM.com, elektronikten modaya, küçük ev aletlerinden kozmetiğe, kişisel bakım ürünlerinden petshop ürünlerine, mobilyadan araç aksesuarlarına kadar farklı ihtiyaç ve tarzdaki ürünlerine yüzde 25-80 arasında değişen oranlarda indirimler yapacak.

Hafta boyunca benzersiz kampanyalar

PttAVM.com, yeni yıl kampanyalarının yanı sıra haftanın belirli günlerinde de çeşitli kampanyalar düzenliyor.

Salı günleri, ‘Her Salı Teknoloji Bayramı’ sloganıyla elektrikli süpürge, bilgisayar, tablet, ütü ve televizyon gibi elektronik ürünlerde avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Çarşamba günleri ise ‘Haftanın Ortası İndirim Fırsatı’ mottosuyla seçili ürünlerde birbirinden farklı indirim uygulanıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here