Yeşilova’da Fidan Dikim Etkinliği

0
455

Mustafakemalpaşa Yunus Emre İlkokulu 2-F sınıfı öğrencileri ortak olarak yürüttükleri Life İs Beautiful When You Love projesi kapsamında doğa sevgisi üzerine etkinlikler yaptılar. Doğa bilinci oluşan çocuklar hep birlikte TEMA gönüllüsü oldu. Bu güzel davranışın pekişmesi ve çocuklarda yaparak yaşayarak öğrenme gerçekleşmesi için fidan dikme etkinliği düzenlendi. Yeşilova mahalle muhtarı Beysat Tokuş’un desteği, ailelerin katılımı, Mustafakemalpaşa TEMA Vakfı sorumlusu Rasim Balaban ve Ezel Tuna ve öğrencilerle birlikte Yeşilova futbol sahası etrafına ceviz fidanları dikildi.

Muhtar Beysat Tokuş hoş geldiniz diyerek, çevreye verdiği değerden dolayı öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti. Muhtar Beysat Tokuş’un yakasına TEMA Vakfı Sorumlusu tarafından yaprak rozet takıldı.

Projenin kurucu ortağı olan sınıf öğretmeni Duygu Atmaca bu etkinlikle hem  veli hem de öğrenciler için güzel bir anı oluştuğunu belirterek etkinliğin düzenlenmesini sağlayan Yeşilova muhtarı Beysat Tokuş’a TEMA Vakfı sorumlularına teşekkür etti. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here