‘Yarım asırlık sorunları çözüyoruz’

0
352

Alt yapı çalışmalarını inceleyen Kanar,  temiz ve kesintisiz içme suyu müjdesi verdi.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, altyapı çalışmaları kapsamında ana arterleri besleyen sorunlu boruların devre dışı bırakılarak, sağlıklı, temiz ve kesintisiz içme suyu elde edileceğini söyledi.

Mustafakemalpaşa’nın 8 farklı noktasında süren altyapı çalışmalarında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Kanar, 5000 m3, 10.000 m3 ve 4000 m3’lük depo bağlantısı ve vana montaj çalışmalarının ardından 7500 m2’lik isale hattının da tamamlanmış olacağını dile getirdi.

‘Uzun süreli kesintiler olmayacak’

Çok geniş bir alanda, yarım asırlık boruların tahliyesi için çalıştıklarını kaydeden Kanar; “ Bu bakımdan en uzun süreli kesintiler Mustafakemalpaşa’da yaşanıyor. Biraz daha sabır, biraz daha gayret edeceğiz. Projenin ardından tam zamanlı planlanan su kesintileri yaşamayacağız.
Büyüyen ve kalkınan bir kentin imarı için Mustafakemalpaşa’da hizmet seferberliğini başlatan Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a, BUSKİ Genel Müdürümüz Güngör Gülenç ve ekibine, gecesini gündüzüne katan ekip arkadaşlarımıza ve sabırla, hassasiyetle, dualarıyla bize destek olan halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here