ÜLKÜ OCAKLARI FARKINI BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDU

0
533

Bursa Ülkü Ocakları’nın düzenlediği Geleneksel Çocuk Şenliği” etkinliği 18‐19 Ocak tarihleri arasında Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Etkinliğe MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Cahit Özdemir, ilçe ocak başkanları ve Bursalı aileler ve  çocuklarıyla beraber katıldı.

Başkan Özdemir yaptığı  Açıklamalarda Gelişen teknoloji, yeni yaşam koşulları nedeni ile unutulmaya yüz tutmuş ama unutulmayacak sokak oyunlarını beraber oynamak amaçlı bir organize edilen etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı. Bizim zamanımızda hepimizin bilmiş olduğu sokak oyunları vardı bunları çocuklarımıza hatırlatmak için buradayız. Çocuklarımız tablet, cep telefonu bağımlısı haline gelmiş durumda ne yazık ki bunun önüne geçmek ve eski oyunları hatırlatmak için böyle bir organizasyon düzenledik. Bütün aileler çocuklarıyla beraber gelsin güzel vakit geçirsin diye bu etkinliği tertip ettik. Ülkü Ocakları olarak etkinliklerimiz devam edecektir’’ dedi. Türkiye geneli ve Bursa’da bu tarz etkinliklere imza atan Ülkü Ocakları bir kez daha farkını ortaya koydu. Çocukların doyasıya eğlendiği ailelerin mutlu olduğu etkinlikte birlik beraberlik mesajları verildi. Her kesimden insana kucak açan Ülkü Ocakları geleceğin nesillerine ışık tutmaya devam edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here