THK’DAN GÖNÜLLÜLERE TEŞEKKÜR

0
441

Türk Hava Kurumu Mustafakemalpaşa Şube Başkanı Polat Tiryakioğlu yaptığı açıklamada, kurban derilerini kuruma bağışlayan gönüllülere teşekkür etti.

Türk Hava Kurumu Mustafakemalpaşa Şube Başkanı Polat Tiryakioğlu açıklamasında; “Gönüllülük esasına göre kurban derilerini THK’ya bağışlayarak geleneği devam ettiren vatandaşlarımıza, kuruma desteklerini esirgemeyen belediye başkanımıza, belediye personeline, THK’ya duyarlı muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

‘HİZMET SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Türk Hava Kurumu’na bağışlanan her derinin ülkenin akciğeri olan ormanlarda çıkan yangınların havadan söndürülmesinden THK bünyesinde görev yapan 112 Hızır Acil Hava Ambulans helikopterleri ile hasta ve yaralı vatandaşlara hızlı hava ulaşım desteği verilmesine kadar birçok alanda katkı sağladığına dikkat çeken Tiryakioğlu şu değerlendirmede bulundu;

“Türk Hava Kurumu; Ankara ve İzmir’de uluslararası kalite standartlarında hizmet veren eğitim merkezlerinde pilot eğitimi ile amatör ve sportif havacılık aktivite ve eğitimleri gerçekleştirmektedir. THK Üniversitesini tercih ederek kazanan şehit ve gazi çocuklarımızın tam burslu olarak okutulmasına ve her yıl 300 binden fazla gencin ücretsiz havacılık kurslarıyla buluşmasına katkıda bulunuyor.

Emin olabilirsiniz ki; Türk Hava Kurumu göstermiş olduğunuz hassasiyet sayesinde sizin için çok ufak sayılabilecek bir katkı ile genişleyerek büyüyecek ve güzel ülkemizin dört yanına hizmet sunmaya devam edecektir. Konuya olan hassasiyetinize, Türk Hava Kurumuna verdiğiniz desteğe teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here