TDP, YOLA ÇIKTI

0
547

Simgesi Trakya ve Anadolu’yu simgeleyen iki kalpten ve iki kıtayı birleştiren bir yıldızdan oluşan Türkiye Değişim Partisi Mustafakemalpaşa’da teşkilatlandı.

Genel Başkanlığı’nı İstanbul Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün yaptığı Türkiye Değişim Partisi’nin (TDP) Mustafakemalpaşa Teşkilatı’nda seçim heyecanı yaşandı.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Türk siyasetine adım atarak partileşme çalışmalarını tamamlayan TDP’nin Mustafakemalpaşa Başkanı Selçuk Kurtulan oldu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 15.00’da Mustafa Dündar Parkı’nda gerçekleşen TDP Mustafakemalpaşa Başkanlığı Kongresi’ne iş insanı Selçuk Kurtulan tek aday olarak katıldı.

Yapılan seçimde oyların tamamını alan Selçuk Kurtulan, Türkiye Değişim Partisi Mustafakemalpaşa Başkanı seçildi.

TDP Bursa Başkanı Bülent Çelik’in de katıldığı kongrenin ardından açıklamalarda bulunan Kurtulan; “ Uzun süredir teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüğümüz partimizin ilçe kongresini hayırlısı ile yaptık. Gerek Bursa’dan gerekse ilçemizden kongreye katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. TDP yeni ve değişimci bir partidir. Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül’ün liderliğinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine bağlı olarak Mustafakemalpaşa’mız için elimizden gelen gayreti her daim göstereceğiz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Selçuk Kurtulan başkanlığındaki TDP Mustafakemalpaşa Teşkilatı yönetimi şu isimlerden oluşuyor;

Murat Filiz, Ahmet Tunalı, Emre Mete, Semih Küpçüler, İsmet Soysal, Gencer Mudam, Alptekin Doğan, Fatih Öztürk, Soner Mudam, Bahadır Keleş, Seyfettin Tezcan, Mediha Öztürk, Sevim Kurtulan, Nihat Kurtulan, Yasemin Kurtulan, Birol Kantere, Mehmet Çarkacı.

Yedek Üyeler; Fatma Küpçüler, İdris İnce, Emre Toklu, Osman Kurtulan.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here