Tat Gıda Guaresi Markasını Tercih Etti

0
162

Tat Gıda domates hasat makinası yatırımında Türkiye distribütörlüğünü Koyuncu firmasının yaptığı Guaresi markasını tercih etti.

     Koyuncu firması 30. yılını doldurduğu bu yılda yüksek müşteri memnuniyeti ile ileri tarım teknolojilerini müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Firması Genel Müdürü Semih Koyuncu, “Salça sanayi firmalarının ve salçalık domates üreticilerinin markamıza ve makinalarımıza ilgisi yoğun bir şekilde devam etmekte. Bu yıl Tat Gıda 2 adet makina alımında Guaresi markamızı tercih etti. Sektördeki diğer firmaların da yoğun taleplerini karşılama noktasındaki çalışmalarımız devam etmektedir.

     Tat Gıda’nın almış olduğu Guaresi marka SÜPER G DS 48 kabinli makine saatte 50 ton domates toplama kapasitesi ile 238 Hp motor gücüne sahip. Klimalı, kabinli özeliği ile konforlu bir sürüş sağlayan makine kaliteli ürün hasadı ile işgücü maliyetine göre %50 oranında avantaj sağlamakta. Ülkemizin ve bölgemizin salçalık domates sektöründe lider firması Tat Gıda’nın domates hasat makinası yatırımında Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız Guaresi markamızı ve Koyuncu firmasını tercih etmesinden memnuniyetimizi belirtir Tat Gıda firmasının bu yatırımının firmaya, sektöre ve tüm bölge çiftçilerine hayırlı olmasını ve bereket getirmesini dileriz” dedi. TAT Gıda’ya makine tesliminde İşletme Direktörü Ali Onur, Mustafakemalpaşa İşletme Yöneticisi Hasan Şenol, Ziraat Satın alma Yöneticisi Özhan Atış, Satın alma Takım Lideri Rafet Çarıkçı hazır bulundu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here