Sizin sağlığınız için 24 saat emrinizde ve hizmetinizdeyiz

0
227

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, sokağa çıkma yasağına uyan ilçe halkına teşekkür etti.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ve İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgeyle dün gece yarısından itibaren başlayan sokağa çıkma yasağının ardından Mustafakemalpaşa’da sessizlik hakim olurken Belediye ekipleri gün boyu vatandaşların yardımına koştu. Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Kaymakamlık işbirliği ile oluşturulan 112 vefa grubu ve mobil saha ekipleri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak evlerine teslim ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Kanar, “Sokağa çıkma yasağının başladığı andan itibaren görevimizin başındayız. Sabahın erken saatlerinden beri buradayız. Mesai mefhumu gözetmeksizin sahadaki ekiplerimiz dezenfeksiyon ve temizlik çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda 112 vefa destek ekibimizde tüm vatandaşlarımıza hizmet veriyor” dedi.

Mustafakemalpaşa Belediyesinin her an vatandaşın yanında olduğunu ifade eden Başkan Kanar, “Devletimiz her türlü tedbirleri almış bulunuyor. Bizler ise sahada hazırız. Fırınlar çalışıyor zabıta ekiplerimizde hijyen ve fiyat denetimlerini yapıyor. Kimse telaş yapmasın Belediyeniz burada, aldığımız yükün sorumluluğunu biliyoruz. Yeter ki siz Evde kalın Tüm ilçe halkıma teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here