Saadet Partisi Şehit ve Gaziler derneğine ziyaret

0
94

Saadet Partisi Yıldırım İlçe Teşkilatından Şehit ve Gaziler derneğine ziyaret.

 

Harp Malulleri Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bursa Şube Başkanı Metin Şenol’u ziyaret eden Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Avukat Abdullah Kocamaz ve parti yöneticileri, Şehit yakınları ve Gazilerimiz ile bir süre sohbet etti.

Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Avukat Abdullah Kocamaz, hem Şehit ailelerimizin hem de Gazilerimiz ile yakınlarının milletimizin gönlünde çok değerli bir yerde bulunduklarını söyledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanları Metin Şenol, ilgi ve alakaları için de Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Avukat Abdullah Kocamaz’a üyeleri adına teşekkür ettiler. Başkan Şenol, İlçe Başkanı Kocamaz’a Bursa ili ve ilçelerine gelen Şehit cenazeleri için sabah ve öğlen vakitlerinde Camilerimizden Sala okunmasını istediklerini ve bunla alakalı ilgili kurumlara taleplerini ilettiklerini fakat herhangi bir olumlu yada olumsuz dönüş olmadığını bildirdi.

Dernek Başkanı ve yönetiminin taleplerini dinleyen Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Abdullah Kocamaz “Şehitlerimiz ve Gazilerimiz ülkemizin olduğu gibi bizim de baş tacımızdır. Vatan ve Millet için canlarını veren şehitlerin ve bu uğurda mücadele vermiş olan Gazilerin, Milletin gönlünde daima farklı bir yeri vardır, Şehitlerimiz için Camilerde Sala mutlaka okunmalı ve konu ile alakalı kurumlarla görüşülerek destek vereceğiz. “Tüm Şehitlerimizi rahmetle, minnetle yâd ederek, Gazilerimize de sağlıklı ve hayırlı ömürler dilerim.” dedi.  Ziyarette  Saadet Partisi’nden İlçe Başkan Yrd. Orhan Kaya, Nuri Keçeli İl Yönetim Kurulu üyesi Selim Adanur da hazır bulundu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here