Renkli Mücadele beğenildi

0
439

Mustafakemalpaşa’nın, Basın İlan Kurumu (BİK) yönetmeliklerine uygun yayımlanan tek resmi gazetesi Mücadele, yüksek kalite renkli baskı formatıyla okuyucularından tam not aldı.

16 yıldır kesintisiz yayın hayatını sürdüren ve 2018 yılı Şubat ayından bu yana da haftanın 3 günü (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) okurlarıyla buluşan Mücadele Gazetesi, yeni yıl öncesi ulusal boyuta ve renkli baskı formatına geçti.

İlk ulusal boyutlu ve renkli sayısı Pazartesi günü basılan Mücadele’nin yeni yüzü, Mustafakemalpaşalılardan beğeni kazandı.

Mücadele Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömürlü Aydın, yerel basının son dönemde dolar kurundaki hareketlenmenin ardından kağıt fiyatlarının ikiye katlanması nedeniyle zor günler geçirdiğini söylerken buna rağmen gazeteyi başta kaliteli baskı ve mizanpaj yenilikleriyle okurların görüşüne sunduklarını belirti.

Mücadele Gazetesi’nin bundan sonraki süreçte, 1 ve 8. sayfalarının renkli, iç sayfaların ise tek renk basılacağını ifade eden Aydın; “ Gazetemiz, tarafsız siyasi hüviyetinden ödün vermeden, zengin içerik ve haberleriyle  Mustafakemalpaşalılarla buluşmaya devam edecek. Okurlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here