Ramazan Etkinliği Büyük İlgi Gördü

0
618

Adem Tunçer/Mustafakemalpaşapostası

Mustafakemalpaşa Züferbey  İmam Hatip Ortaokulu,nun Hazırladığı Şehr-i Ramazan  Etkinliği Büyük İlgi Gördü

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün Şehr-i Ramazan Etkinlikleri kapsamında Züferbey İmam Hatip Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerince Ramazan Ayı münasebetiyle hazırlanan ‘Tasavvuf Musikisi ve İlahi Dinletisi’ programı 23 Mayıs 2019 tarihinde Mustafakemalpaşa Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda icra edildi.

Program Kuran-ı Kerim tilaveti, Ramazan ayının önemini belirten konuşmalar, şiirler ve Züferbey İmam Hatip Müzik Öğretmeni Ebru Gökçınar, ve Halk Eğitimi Merkezi Usta Öğreticisi Yücel Kaydı’nın yönetimindeki Tasavvuf Musikisi İlahi Korosu ile devam etti.

Programa İlçe Müftüsü Ahmet Büyükgül, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Işık, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zafer Göllü, Sivil toplum kuruluşları temsilcileri, okul müdürleri, din görevlileri, veli, öğrenci ve öğretmenlerin katılımlarıyla halka açık şekilde gerçekleştirildi. Program sonunda öğrenci, öğretmenlere katılım ve teşekkür belgeleri dağıtıldı. Züferbey İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Behçet Taşdemir katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here