PTT’den anlamlı etkinlik

0
61

14 Eylül İlköğretim Okulu Ana Sınıfı öğrencisi Kerem Bakkal, babası Abdulkadir Bakkal’la birlikte tebrik kartı postaladı. Baba-oğula PTT Müdürü Mürvet Geyikçioğlu’da eşlik etti.

 

 

Mustafakemalpaşalı minik öğrenciler, unutulmaya yüz tutan tebrik kartı geleneğini bu yıl PTT aracılığıyla yaşatarak yakınlarına sürpriz yaptı.

Öğretmenleriyle birlikte Mustafakemalpaşa PTT Müdürlüğü’ne gelen öğrenciler, teknoloji karşısında unutulmaya yüz tutan yeni yıl tebrik kartlarını, hazırladıkları zarflara koyarak ailelerine ve arkadaşlarına gönderdi.

PTT, yeni yıl kartı gönderme alışkanlığının yaygınlaştırılması ve teknoloji karşısında her geçen gün biraz daha geri planda kalan geleneksel haberleşmenin yeniden canlandırılması için sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

Mustafakemalpaşa’daki öğrencilere yönelik başlatılan etkinlikte, Öğretmen Davut İlköğretim Okulu öğrencilerinin yazmış olduğu tebrik kartlarını, tüm arkadaşlarını temsilen Özgen Öztürk ve Özcan Öztürk PTT Şubesi’ne gelerek gönderdi.

Okul öğretmenleri Ayşe Öztürk ve Damga Berberoğlu’nun da katıldığı etkinlikte, küçük öğrecilere PTT Müdürü Mürvet Geyikçioğlu eşlik etti.

Tüm öğrencilerin tebrik kartları ücretsiz bir şekilde gönderilirken, PTT Müdürü Mürvet Geyikçioğlu Mustafakemalpaşa’daki tüm öğrencilerin bu imkandan yararlanabileceğini dile getirdi.

PTT’den yeni yıl için yüzde 25 indirim

Etkinlik dışında, PTT tarafından yılbaşına yönelik tüm vatandaşlara özel kampanya düzenlendi. PTT Müdürü Mürvet Geyikçioğlu, 31 Aralık tarihine kadar iş günlerinde bireysel müşteriler tarafından postaya verilecek yurt içi varışlı APS kurye ve posta kargosu gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacağını söyledi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here