Paşader,de Bayrak Değişimi

0
431

Mustafakemalpaşalılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğimizin 22. Olağan Genel Kurulu Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Saat 12 de başlayan kongreye siyasiler müthiş katılım sağladı, renkli bir bayrak değişiminin olduğu kongreye iktidar ve muhalefetin ilgisi gözlerden kaçmadı.
A
kparti Bursa Milletvekili. Mustafa Esgin,CHP Bursa Milletvekili. Erkan Aydın,
CHP Bursa Milletvekili. Orhan Sarıbal ,Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı. Alinur A
ktaş, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı. Mehmet Kanar,Nilüfer Belediye Başkanı. Turgay Erdem, önceki  dönem Nilüfer Belediye Başkanı. Mustafa Bozbey , CHP Bursa İl Başkanı. İsmet Karaca ve Yönetimi, İYİ Parti Bursa İl Başkanı. Selçuk Türkoğlu,AKP Osmangazi İlçe Başkanı. Ufuk Çömez , AKP Nilüfer İlçe Başkanı. Eşref Kurem, CHP Nilüfer İlçe Başkan Yardımcısı. Binali Akın , AKP MKP İlçe Başkanı. Murat Hallaçoğlu , CHP MKP İlçe Başkanı. Serda Tandoğan Kuru , İYİ Parti MKP İlçe Başkanı. Tevfik Demir, MHP İlçe Başkanı. Ahmet Beygirci, MKP Ticaret Borsası Başkanı. Sadettin AKKOYUNLU , Belediye Meclis Üyeleri,
Siyasi partileri temsilcileri, Mahalle Dernek Başkanları, Bursa’daki STK’ların değerli temsilcileri ve çok sayıda davetli katılım sağladı.
Divan Kurulu Başkanlığını. Yüksel  Ceylan’ın yaptığı kongrede sunumunu Sn. Mahmut Uçakcan gerçekleştirdi.
22. Dönem Mustafakemalpaşalılar Derneği Başkanlığına seçilen Mustafa Gümüş ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar diler, yeni dönemin tüm üyelerimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here