ÖZTÜRK’E YENİ GÖREV

0
426

Orman İşletme Müdürü olarak görev yaptığı iki yılda ormancılık alanında Mustafakemalpaşa’da başarılı çalışmaları hayata geçiren Fatih Öztürk, Manisa’ya atandı.

Nisan 2020 tarihinde göreve başladığı Mustafakemalpaşa’da başta alternatif turizme yönelik Suuçtu Ekoturizm Projesi ve Muradiye Sarnıç Mesire Alanı ile kırsal kalkınmaya ilişkin defne ve mavi yemiş yetiştiriciliği, bal ormanları ve ağaçlandırma çalışmaları gibi birçok öncü çalışmaya imza atan Fatih Öztürk’ün yeni görev yeri belli oldu.

Ocak ayı ile birlikte Mustafakemalpaşa’daki görevi sona eren Fatih Öztürk, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Manisa Orman İşletme Müdürü oldu.

Mustafakemalpaşa’ya veda eden Orman İşletme Müdürü Fatih Öztürk,

Mustafakemalpaşa’dan güzel duygu ve dostluklarla ayrıldığını söyledi. Öztürk’ Mustafakemalpaşa’ya değer katan çalışmalarından dolay teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

1977 yılında Düzce’de doğan Fatih Öztürk, Bartın Orman Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Seben ve Aladağ orman işletme müdürlüklerinde görev yaptı. 2016 yılında İzmir Orman İşletme Müdür Yardımcısı olarak atanan Öztürk, 2020 Nisan’ında da Mustafakemalpaşa’ya tayin edildi.

Fatih Öztürk, 2022 yılı itibariyle de İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Manisa Orman İşletme Müdürlüğü’ne atandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here