ÖZDEMİR’E MUHTAR VE STK DESTEĞİ

0
280

Mustafakemalpaşa’da muhtarlar ve STK temsilcilerinden oluşan bir grup heyet, Devlet Hastanesi Müdürü Erdinç Özdemir’e destek ziyaretinde bulundu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Kemal Aydın öncülüğünde 62 mahalle muhtarı ve çeşitli derneklerin temsilcileri, Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Hastane Müdürü Erdinç Özdemir ile görüşen heyet adına açıklamada bulunan Muhtarlar Derneği Başkanı ve Ocaklı Muhtarı Ali Kemal Aydın; “ Yalnız ülkemizi değil tüm dünyayı kasıp kavuran Covid-19 sürecinde Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi de şifa bulmak isteyenlerin adresi oldu. Yalnız Mustafakemalpaşa’ya değil bölgeye hizmet verdi. Bu süreçte tüm sağlık çalışanlarımıza minnet borçluyuz. Hastane müdürümüzde gecesini gündüze katarak çalışmalarını sürdürüyor. Muhtarlar ve STK başkanları olarak müdürümüze desteğimiz ve inancımız tamdır. Bu süreçte kendisi herkese adil ve eşit bir yönetim anlayışı sergilemiştir. Mustafakemalpaşa, kendi değerlerine sahip çıkmalı ve bu değerlerle oynanmasına izin vermemelidir. Devlet Hastanesi Müdürü Erdinç Özdemir’in nezdinde tüm sağlık görevlilerine çalışmalarında üstün başarılar diliyorum. Muhtarlar ve STK temsilcileri olarak her zaman onların yanındayız ” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here