Önder Çiftçi’nin yönetimi belirlendi

0
71

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin öncülüğünde tarımsal faaliyetlerin arttırılması, geliştirilmesi ve çiftçilere gereken desteğin sağlanması amacıyla kurulan Önder Çiftçi Derneği’nin yönetimi belli oldu.

Dernek Başkanlığı’nı Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın üstlendiği Önder Çiftçi’nin 11 kişilik yönetiminde Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Ziraat Odası yöneticileri ile U.Ü. Meslek Yüksek Okulu temsilcisi de yer aldı.

Tarımda sürdürülebilir kalkınma, alternatif ürün çeşitliliği ve çiftçilerin desteklenmesi maksadıyla kurulan Mustafakemalpaşa Önder Çiftçi Derneği, yönetim kurulu üyelerini belirlediği toplantıyı Belediye Meclis Salonu’da gerçekleştirdi.

Derneğin başkanlığını da yürüten Belediye Başkanı Mehmet Kanar toplantıda, tarımsal kalkınma mesajı verdi.

Başkan Kanar; “ Tarımsal hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda desteğini esirgemeyen kıymetli katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Mustafakemalpaşa’yı tarımda önder kent yapana kadar var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Önder Çiftçi Derneği’nin yönetimde şu isimler görev aldı; Mehmet Kanar, Sadettin Akkoyunlu, Tekin Uzkınay, Mehmet Aydemir, Mehmet Öz, Dursun Demirci, Zahir Ferik, Gökhan Ünsal, Tayfun Kırgöz, Menderes Özen ve Aysun Doğru.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here