Öğrencilerden Eko Sistem

0
517

Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-TEMA Vakfı-14 Eylül İlkokulu işbirliği ile 14 Eylül İlkokulu 3/B Sınıf Öğretmeni Bünyamin Günaydın ve öğrencileri Yavru TEMA etkinliği kapsamında hazırladığı ‘Ekosistemde Neler Oluyor?’ adlı tiyatro oyununu Yalıntaş Kültür merkezi’nde sergilediler. Etkinliğe Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Akparti ilçe başkanı Murat Halaçoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, Şube Müdürü Mehmet Işık ile 14 Eylül İlkokulu, Yunus Emre İlkokulu, Yalıntaş İlkokulu öğrencileri ve veliler katıldı.

Etkinlikte öğrenciler toprak, su, hava kirliliğine dikkat çekerek geri dönüşümün önemini ve 5 D felsefesini tüm katılımcılara coşkulu bir şekilde anlattılar.

Etkinlik sonunda TEMA Vakfı sorumlusu Rasim Balaban tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, 14 Eylül İlkokulu Müdürü Yaşar Gökbayrak ve Sınıf Öğretmeni Bünyamin Günaydın’a teşekkür belgesi verdi. Öğrenciler birer karanfil ile öğretmen Bünyamin Günaydın’a bir buket çiçek takdim edilerek, teşekkür edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here