Öğrenciler sordu, Başkan Kanar cevapladı

0
349

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, İbrahim Önal Fen Lisesi’nde düzenlenen kariyer günlerine konuk oldu, öğrencilerle bir araya geldi.

Okulun konferans salonundaki söyleşide İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Şube Müdürü Mehmet Işık, Okul Müdürü İsmail Balım, öğretmenler ve öğrenciler yer aldı.

Soru cevap şeklinde geçen programda Başkan Kanar, okul eğitiminden ticaret hayatına, siyasetten belediye başkanlığına giden yolda yaşananları öğrencilerle paylaştı. Kendisine yönelik soruları içtenlikle cevaplayan Başkan Mehmet Kanar, öğrencilerden gelen fikirleri de dikkatlice dinleyerek not aldı.

‘Birçok proje hayata geçirilecek’

Öğrencilere öğütler veren Başkan Kanar, yaşamından örnekler vererek kendilerine bir hedef koymalarını ve bu hedefe ulaşmak için bıkmadan usanmadan mücadele etmelerini istedi. 11 aylık sürede bitirilen projeleri anlatan Başkan Mehmet Kanar, hayata geçirmek istediği birçok projenin olduğunu sözlerine ekledi.

  1. köprüde sona yaklaşıldığını aktaran Başkan Kanar, gençlere yönelik projelerin önemine dikkat çekerek birçok kültürel faaliyetin gerçekleştirileceği gençlik merkezinin de kısa zamanda tamamlanacağını söyledi.

Kariyer Günü’nün sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe tarafından kendisine hat sanatıyla hazırlanan Mehmet Kanar yazılı tablo takdim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here