ÖĞRENCİLER ‘ŞENTÜRK’LE BAŞARIYA KOŞUYOR

0
31

Mustafakemalpaşa’nın parlayan yıldızı Özel Şentürk Eğitim Kurumları, 2022 Liselere Giriş Sınavı’ndaki (LGS) yerleştirme sonuçlarıyla başarısını kanıtladı.

2 şubesiyle birlikte Mustafakemalpaşa’da 6 yıldır özel öğretim hizmeti veren kurum, 2022 LGS’de 55 öğrenci arasından yüzde 47’sini nitelikli okullara yerleştirdi.

Mustafakemalpaşa’nın Barış ve Hamzabey Mahallelerinde bulunan 2 şubesinde eğitim vizyonu ile geleceğe sağlam adımlar atan nesiller yetiştiren Özel Şentürk Eğitim Kurumları, her yıl yeni bir başarı hikâyesine imza atıyor.

Ortaokul, Lise ve KPSS gruplarına 6 yıldır özel öğretim hizmeti sunan, her yıl birçok sınav ve alanda derecelik öğrenciler yetiştiren Özel Şentürk Eğitim Kurumları, bu yıl da Mustafakemalpaşa’daki LGS şampiyonlarını çıkararak eğitimdeki öncülüğünü sürdürdü.

YÜZDE 47’Sİ NİTELİKLİ OKULA YERLEŞTİ

Genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla velilerin de takdirini kazanan kurum, 2022 LGS’de 55 öğrenci arasından TOFAŞ Fen Lisesi’ne 2, Bursa Anadolu Lisesi’ne 1, Şehit Turgut Solak Fen Lisesi’ne 1, İbrahim Önal Fen Lisesi’ne 11 ve Ulviye Matlı Fen Lisesi’ne 1 ve Sedat Karan Anadolu Lisesi’ne

10 öğrenci olmak üzere LGS adaylarının yüzde 47’sini nitelikli okullara yerleştirme başarısı gösterdi.

Öğrencilerin yüzde 35’i de Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi ve TOKİ Ayasbey Anadolu Lisesi’ne yerleşti.

Mustafakemalpaşa’nın eğitimdeki başarısını sürekli hale getiren Özel Şentürk Eğitim Kurumları’na 2022-2023 kayıtları sürerken, Ağustos’un ikinci haftasında açıklanacak üniversite sınavında da kurumun aynı başarıyı tekrarlaması bekleniyor.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here