Off-Road Tutkunlarından Nefes kesen Gösteriler.

0
402

Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde ilçe tarihinde ilk kez gerçekleştirilen Off-Road yarışları 4×4’lük Finalle son buldu.

Seyir keyfi yüksek, adrenalin dolu heyecanlı parkurlarda, 44 sporcu, 22 Off-road aracıyla yarıştı. Türkiye’nin çeşitli illerinden ilçemize gelerek  Sünlük Mahallesi Mevkii’nde kurulan parkura gelen profesyonel sporcular ana klasman mücadelesinin yanı sıra akrobatik hareketlerle izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getirdiler.

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından kurulan stantlar ve kamp çadırlarıyla festival havasında geçen yarışlar halat çekme ve çuval yarışlarıyla devam etti. Ardından kupa törenine geçildi. Yarışlarda dereceye giren Kirmasti Off-Road Tim, ikincilik ve üçüncülük alarak ilçemize 2 kupa kazandırdı.

Macera ve heyecan  dolu organizasyonda özel olarak hazırlanan parkurlarda cross motorcuları da gösteri yaparak izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Temiz havası ve eşsiz doğası ile ilçemizin Off-road tutkunlarına ev sahipliği yapması Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak bizleri gururlandırdı. Önümüzdeki yıl organizasyonu daha geniş kitlelere ulaştırmak için Belediyemizin imkânlarını daha etkin kullanarak motor sporlarını hak ettiği yere taşımak istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

2 gün süren ve heyecan dolu geçen organizasyonun katılımcılar tarafından beğenildiğine vurgu yapan Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Ekici, “İlçemizde ilk kez gerçekleştirilen organizasyonu başarılı ve sorunsuz şekilde yürütmenin mutluluğunu yaşıyoruz. organizasyona 550 Off-Road aracı ve 1000’den fazla misafir araç giriş yaptı” dedi.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here