Nebih Algan Adaylığını Açıkladı

0
640

Nebih Algan ve belediye meclis üyeleri  Ahmet Beygirci,Abdullah Yağız,Zahir Ferik hazır bulundu   Açina Et Lokantasında basın mensuplarına verdiği kahvaltıda, hafta sonu yapılacak İlçe Kongresinde aday olduğunu açıkladı.

Nebih Algan, adaylık açıklamasında şu sözlere yer verdi.

Çok kıymetli Mustafakemalpaşalı vatandaşlarım, değerli dava arkadaşlarım. Geçen dönem göreve geldiğimizde Parti’nin kapısını açacak adam bulamazsınız diyen şer odaklarına inat, partimizin kapısını her zaman herkesin huzur içinde girip derdini anlatacağı ve derman bulabileceği bir ocak haline getirdik. Mustafakemalpaşalı vatandaşlarımın gönüllerinde yer bulduk.Verdigimiz her sözü yerine getirmek için canla başla çalışarak kapı kapı dolaştık. Vatandaslarimizin derdini dinledik ve onların dertleriyle dertlendik. Gururla mensubu olduğum Milliyetçi Hareket Partisinin yöneticisi olarak üstlendiğimiz görevin sorumluluğunu yerine getirdik.

Cumhur ittifakı uyanan tarihin sesi,dirilen coğrafyanın mesajı, Türk asrının nişanesidir, diyerek bu idrak ile hareket ettik ve üzerimize düşen görevi layıkıyla sonuna kadar çalışarak yerine getirdik.Nitekim Cumhur İttifakımız bu çabalar neticesinde ilçemizde başarıya ulaşmıştır.Şüheda ruhu incinmemiş, şer odaklarına geçit verilmemiştir.Buradan tekraren bir kez daha ilan ediyorum ki bundan sonra da şahsıma ve yönetimine teveccüh gösterip sorumluluk verirseniz, aynı şekilde çalışmalarıma devam edeceğime, Milliyetçi Hareket Partisinin ilçemizde birinci parti olması için çalışacağıma emin olabilirsiniz. Bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bu vesileyle bu hafta sonu gerçekleştireceğimiz kongremizde ilçe başkanlığına aday olacağımı buradan ilan ediyorum. Mustafakemalpaşa,lı hemşehrilerimin, dava arkadaşlarımın,gönüldaşlarımın daha önceden gösterdikleri güveni ve desteği bundan sonra da göstereceğine inanıyorum.Hepinize saygı ve sevgilerimi sunar, teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here