Mustafakemalpaşa’da güç birliği

0
469

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Mustafakemalpaşalıların desteğini alarak göreve seçilen Belediye Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti Bursa Teşkilatı’nı ağırladı.

Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarete; AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa Milletvekilleri Ahmet Kılıç, Osman Mesten, Refik Özen ve Vildan Yılmaz Gürel, AK Parti ve MHP yöneticileri ile belediye meclis üyeleri katıldı. Ziyarette konuşan AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Cumhur İttifakı olarak seçimlerde Mustafakemalpaşa’da güçlü birliktelik sağlandığını ve sonunda güzel bir netice kazanıldığını söyledi.

‘Mustafakemalpaşa’nın önü açık’

Salman; “ Mustafakemalpaşa, Bursa’nın batıya açılan önemli kapılarından biri konumunda bulunuyor. Yeni dönemde önü açık ilçelerimizden biri olacak. Mehmet kardeşimizin başkanlığı ve bizim desteğimizle birlikte önümüzdeki süreçte Mustafakemalpaşa daha da gelişecek ve zenginleşecek. AK Parti ailesi olarak birlik ve beraberliğimizi devam ettirerek Bursa’mıza güzel hizmetle yapacağız. Mehmet Kanar başkanımıza ve belediye meclis üyelerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

‘Şimdi çalışma vakti’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ise Cumhur İttifakı olarak seçim sürecinde sabah ezanından gece yarılarına kadar koşturduklarını belirtti. Kanar; “ Yoğun bir dönemi bıraktık. Bizi bu dönemde yalnız bırakmayan, destekleriyle Mustafakemalpaşa’ya hizmet etme imkânı veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Birlik ve beraberlik içinde bölgemizi yeni hizmetler ve yeni projelerle buluşturma çabası içinde olacağız. Bu beş yıl içinde ortaya koyacağımız gayretle yine bu bayrağı Mustafakemalpaşa’ya dikmenin sorumluluğuyla çalışacağız” dedi. AK Parti Bursa heyeti daha sonra partinin Mustafakemalpaşa teşkilatını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

????????????????????????????????????

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here