Mustafakemalpaşa MHP ve Ülkü Ocakları’ndan ortak iftar yemeği

0
757

Mustafakemalpaşa MHP İlçe Teşkilatı ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Ramazan ayı dolayısıyla ortak iftar yemeği düzenledi.

Başkan Nebi Algan ve yönetim kurulu gelen misafirleri kapıda karşıladı.Kuranı-kerim tilaveti okunduktan sonar ezan okunmasının ardından yemekler dağıtıldı. Özel bir salonda gerçekleşen Yaklaşık 900 kişinin Katıldığı iftar yemeğine  Belediye Başkanı Mehmet Kanar,Ve Başkan yardımcıları Ak parti İlçe başkanı Murat Hallaçoğlu,ve yönetimi, ve ,Şehit Aileleri,Ticaret odası Başkanı Tekin Uzkınay,Ticaret odası Meclis Başkanı İbrahim Dırakman ve yönetimi,M.H.P Karacabey İlçe yönetimi.Bursa İl yönetimi, Osmangazi İlçesi yönetimi,Bursa İl Ocak Başkanı ve yönetimi,Yörük Türkmen Dernekleri Başkanı Ve yönetimi,Mustafakemalpaşa Türk Kızılayı Başkanı Mustafa Eren ,Bursa Mustafakemalpaşalılar Derneği Başkanı ve yönetimi. Dernek Başkanları,Çerkes kültür derneği Başkanı ve yönetimi ve Sivil Toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri

Mustafakemalpaşa M.H.P İlçe Başkanı Nebih Algan Sonuna yaklaştığımız Ramazan ayında yaptığımız ibadetlerin kabul edilmesini temenni ediyor, iftar yemeğimize katıldığınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here