MUSTAFA EFE’NİN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

0
411

Mustafakemalpaşa ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe  yeni eğitim öğretim yılı mesajı yayınladı konuşmasında Değerli idareci ve öğretmen arkadaşlarım,Sevgili öğrenciler,Kıymetli veliler.

Uzun bir yaz tatilinin ardından yeni bir heyecan ve azimle 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına başlamış bulunuyoruz.  İlçemizde 17000 öğrencimize 1041 öğretmen ve idareci ile eğitim öğretim hizmeti veriyoruz.

Eğitimin en önemli unsuru öğretmendir. Bu zorlu süreçte siz değerli ve özverili öğretmenlerimize güveniyoruz. 2023 hedefleri istikametinde öğrencilerimizi; ülkesine ve milletine faydalı, yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilen nesiller olarak yetiştireceğiniz konusunda sizlere olan güvenimiz tamdır.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi, geleceğe hazırlarken eğitim ve öğretimin en önemli paydaşı olan ana babalar, veliler olarak okul ile, öğretmen ve idarecilerimizle irtibatımızı güçlendirelim. Bu anlamda siz değerli velilerimizin vereceği desteğe ve katkıya güveniyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilçemize ülkemize milletimize ve topyekun eğitim camiamıza hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here