Muhtarlara MHP desteği

0
143

MHP heyeti muhtarların sorunlarına kulak verdi.

 

Mustafakemalpaşa MHP Teşkilatı Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

MHP Mustafakemalpaşa Başkanı Ahmet Beygirci, Kadın Kolları Başkanı Rabia İkizceli, belediye meclis üyeleri ve parti yöneticilerinin katıldığı ziyarette muhtarların sorunları masaya yatırıldı.

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Kemal Aydın ve muhtarlar tarafından karşılanan MHP heyeti, muhtarların sorunlarını dinledi.

MHP Başkanı Ahmet Beygirci, mahallelerdeki eksiklerin tamamlanması konusunda muhtarların köprü vazifesi gördüğünü belirterek; “ Mustafakemalpaşa’da 131 mahalle var. Bursa’nın en büyük 7. ilçesiyiz. Bunun avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunuyor. Mahallelerdeki sorunların en acil olanından başlayarak bu eksikleri tamamlamak hem bizim hem de yerel yönetimin görevi. En önemli ihtiyaç altyapı. Bu çalışmalarda hızlı bir şekilde sürdürülüyor. Bu konuda belediyemiz elinden gelen çabayı gösteriyor. Hangi mahalle de ne gibi sorunlar var bunları en iyi muhtarlarımız biliyor. Tespit ettikleri bu eksiklerin tamamlanması noktasında adres biziz. Aksayan yönler bize iletildiğinde elimizi taşın altına koyacağımızdan hiçbir muhtarımızın şüphesi olmasın” dedi. Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Kemal Aydın’da MHP heyetine ziyaretlerinden ve mahallelerin sorunlarına yönelik duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here