MÜCADELE 17 YAŞINDA

0
742

Mustafakemalpaşa’nın, Basın İlan Kurumu (BİK) yönetmeliklerine uygun yayımlanan tek resmi gazetesi Mücadele, kuruluşunun 17. yılını kutladı.

2004 yılı Haziran ayında ilk sayısını okuyucularıyla buluşturan ve 17 yıldır kesintisiz yayın hayatını sürdürerek önemli bir boşluğu dolduran Mücadele Gazetesi, kuruluş yıldönümünü pasta keserek kutladı.

Mücadele Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömürlü Aydın’ın ev sahipliğinde düzenlenen yıl dönümü kutlamasına gazetenin emekçi kadrosu katıldı.

Gazetenin 17. kuruluş yıldönümü pastasının kesildiği kutlamada konuşan Mücadele Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömürlü Aydın, dünden bugüne gazeteye emek verenlere teşekkür etti.

Aydın, 2018 yılı Şubat ayından bu yana haftanın 3 günü (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) 2021 yılı itibariyle de ulusal boyuta ve renkli baskı formatına geçen gazetenin halkın sorunlarına ve beklentilerine karşı duyarlılık gösteren bir yayın politikası izlediğini belirtti.

Ömürlü Aydın; “ 17 yıllık yayın hayatı boyunca doğru ve tarafsız bir şekilde Mustafakemalpaşa’nın sorunlarını ortaya koyan ve bu sorunlara çözüm bulunması noktasında ısrarlı yayınlarını sürdüren Mücadele Gazetesi, kanayan yaraları, aksayan işleri, başarılı yatırımları, üzüntüleri ve sevinçleri en hızlı ve güvenilir şekilde Mustafakemalpaşa’ya ve dünyanın her tarafında yaşayan hemşerilerine ulaştırmayı bir görev edindi. Basın yayın kurallarına uyarak tarafsız ve özgür bir gazetecilik anlayışı sürdüreceğiz. Gazetemiz, tarafsız siyasi hüviyetinden ödün vermeden, zengin içerik ve haberleriyle Mustafakemalpaşa,lılarla buluşmaya devam edecek. Okurlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here