Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan Hüseyin Gürel’e Teşekkür Belgesi

0
700

1994 yılında Mustafakemalpaşa  Yunus Emre İlkokulu ek binasının ve 2011 yılında Yunus Emre İlkokulu Anaokulu ek binasının yapımını üstlenerek eğitim hizmetlerine sunan, ayrıca ilçemizde birçok  hayır işlerine de imza  atan İşadamı  Hüseyin Gürel’i Yunus Emre İlkokulu Müdürü Mustafa BULUT, beraberinde sınıf öğretmenleri Kaptan BATAR ve Necip ÇELİK ile birlikte 3 Ocak Cuma günü  evinde ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Mustafa BULUT sebebi ziyaretlerinin  Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK’un teşekkür belgesini taktim etmek için  olduğunu belirtti.

Evinde,  kızı  Sevinç Hanım ile birlikte kendilerini ağırlayan  Hüseyin Amcanın, çok mutlu olduğunu, şu ana kadar devlet büyükleri tarafından birçok kez, takdir, teşekkür, madalya ve benzerleri ile taltif edildiğini ancak bu teşekkür belgesi ile 98 yaşına girdiği bu günlerde Sayın Bakan tarafından hatırlanmış olmaktan ayrıca büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Sevinç MERT Hanım,  babasının evinin bir köşesini devlet büyüklerinden gelen beratlarla doldurduğunu,  bunlarla aile adına büyük gurur duyduklarını, babasının  da evlerine gelenlere gururla anlattığını belirtti.

Sevinç Hanım,  babasının bu ziyaretten çok mutlu olduğunu, “Öğretmenlerim ziyaretime gelecek .”diye özel hazırlandığını bu vesileyle Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK Beyefendiye tekrar tekrar aileleri adına teşekkür  ettiklerini ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here