MHP’NİN İRTİBAT OFİSİNE RESMİ AÇILIŞ

0
409

Törende, MHP Mahalle Başkanları sertifika verildi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mustafakemalpaşa Teşkilatı’nın Bursa Caddesi’nde bulunan ve bir süredir istişare noktası olarak kullanılan ‘İrtibat Ofisi’, MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.

Merkez binası Tahıl Meydanı’nda bulunan MHP Teşkilatı, halkla istişarelerini arttırmak adına önemli bir karar aldı.

Vatandaşlarla iletişimi güçlendirmek ve sorunlara doğrudan çözüm üretebilmek amacıyla girişimde bulunan MHP Başkanlığı, Bursa Caddesi Adnan Menderes Meydanı karşısındaki ‘İrtibat Ofisi’ne resmi açılış gerçekleştirdi.

MHP İrtibat Ofisi’nin açılışına; MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, Belediye Başkanı Mehmet Kanar, MHP İlçe Başkanı Ahmet Beygirci, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Rabia İkizceli, Ülkü Ocakları Başkanı Cengizhan Bedir,

AK Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, MHP yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ofisin açılışında konuşan MHP İlçe Başkanı Ahmet Beygirci, yeni irtibat noktasının vatandaşlarla buluşma noktası olacağını söylerken; “Her vatandaşımız buraya gelerek bizlere derdini anlatabilir. Elbirliği ile sorunları çözeceğiz” dedi.

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman ise MHP İrtibat Ofisi’nin hayırlı olmasını diledi.

MAHALLE BAŞKANLARINA SERTİFİKA

Etibank Aile Çay Bahçesi’nde yapılan toplantı da ise MHP’li mahalle başkanlarına sertifikaları verildi.

Toplantıda söz alarak birlik ve beraberlik mesajları verenİsmet Büyükataman, mahalle başkanlarına teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin geleceğini şekillendireceğini kaydeden Büyükataman, hem yerelde hem genelde güçlü bir birlikteliğin olduğunu sözlerine ekledi.

İsmet Büyükataman ve beraberindeki heyet son olarak, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here