MHP’DEN KADINLARA ÇAĞRI

0
365

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Başkanlığı Kadın ve Aile Komisyonu Başkanı Filiz Dağhan Duzcu, partisinin Mustafakemalpaşa teşkilatını ziyaret etti.

Bursa Nilüfer Kadın ve Aile Komisyonu Başkanı Canan Oral ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette heyet, MHP Başkanı Ahmet Beygirci ve Kadın ve Aile Komisyonu Başkanı Rabia İkizceli ile bir araya gelerek, teşkilat çalışmaları hakkında görüş alış-verişinde bulundu.

MHP heyeti, kadınların siyasette daha aktif olması gerektiğinin altını çizdi.

Ziyarette konuşan MHP Mustafakemalpaşa Başkanı Ahmet Beygirci, kadınların daha fazla siyasetin içinde olması gerektiğine vurgu yaparak; “Kadınlarımızın siyaset arenasında belirleyici unsur olmaları konusunda daha çok etkin olmaları hepimiz için faydalıdır. Kadınlarımızı daha aktif olmaları ve partimizde daha çok yer almaları konusunda herkesi Milliyetçi Hareket Partisi’ne davet ediyorum” dedi. 

‘UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ’

MHP Bursa Aile ve Kadın komisyonu Başkanı Filiz Dağhan Duzcu ise Mustafakemalpaşa Kadın ve Aile Komisyon Başkanı Rabia İkizceli ile uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını söylerken; “İlerleyen dönemlerde kendisi ve yönetim kurulu üyelerimize çok daha fazla desteklerimiz olacak. Mustafakemalpaşa’da artık Kadın ve Aile Komisyonu olarak daha fazla etkin duruma geleceklerinden son derece eminim. Kadınlarımızın artık yönetimsel olarak daha aktif planda yer almalarını istiyor ve sonuna kadar onları destekliyorum. Bizleri Mustafakemalpaşa’da ağırlayan başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here