MHP Kadın Kolları’nda bayrak değişimi

0
46

Mustafakemalpaşa MHP Teşkilatı Kadın Kolları Başkanlığı görevine Rabia İkizceli getirildi.

MHP’nin Adnan Menderes Meydanı karşısında bulunan irtibat bürosunda, MHP Başkanı Ahmet Beygrici ve Ülkü Ocakları Başkanı Cengizhan Bedir’in de katıldığı toplantıda yeni Kadın Kolları Başkanı Rabia İkizceli basına tanıtıldı.

MHP’nin yeni Kadın Kolları Başkanı Rabia İkizceli hiçbir siyasi partide daha önce görev almadığını fakat MHP’den gelen teklifi büyük bir onurla kabul ettiğini söyledi.

Evli ve 4 çocuk annesi olan İkizceli daha önce birçok yardım platformunda gönüllü olarak çalıştığını belirterek; “Milliyetçi Hareketin kadınları olarak bilge liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin emrinde, samimiyet, sadakat ve vefa ile Mustafakemalpaşamız’da çalışacağız. İlçe Başkanımız Ahmet Beygirci şahsında bize duyulan güven için tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yönetim kurulumuzu da önümüzdeki günlerde oluşturacağız” dedi.

MHP İlçe Başkanı Ahmet Beygirci ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü böylesi anlamlı bir görevlendirmeyle kutladıklarını belirterek; “Kadın kollarımız en iyi ve etkin şekilde teşkilatlanarak görev yapacaktır. Rabia hanımefendiye yeni görevinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here