MESLEKİ VE TEKNİK LİSE’DEN ANKET ÇALIŞMASI

0
698

Mustafakemalpaşa Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, ‘Mesleki Eğitimle Güçleniyoruz’ projesi kapsamında online anket çalışması başlattı.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe’yi ziyaret ederek proje hakkında bilgiler veren Okul Müdürü Cengiz Çarkacı, sektör temsilcilerine, velilere, öğrenci ve öğretmenlere kurumumun gelişimini yönlendirecek şekilde geri bildirim sağlamak amacıyla yürütülen online anket çalışması sonuçlarının, okulun gelecekteki yol haritasını belirleyeceğini kaydetti.

Mustafakemalpaşa Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz Çarkacı, Koordinatör Müdür Yardımcısı Eyüp Muhammet Akmeşe, Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Sunay Özkan, Bilişim Teknolojileri Atölye Şefi Necdet Sevinç, Bilişim Teknolojileri Laboratuvar Şefi Ahmet Göktaş ve Edebiyat Öğretmeni Esra Kaya’nın yer aldığı proje ekibi, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe’yi ziyaret etti.

‘Mesleki Eğitimle Güçleniyoruz’ projesi hakkında bilgiler veren proje ekibi, anket çalışmasının geri bildirimlerinin titizlikle değerlendirilerek kurumun gelişimini yönlendirecek şekilde planlamalar yapılacağını dile getirdi.

ANKET, YOL HARİTASI OLACAK

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe’de ziyarette yaptığı konuşmada; “Yapılacak olan anket çalışması geleceğin planlanması anlamında yol haritası işlevi görecektir. Çalışmalarda somut verilere dayalı ve belirlenen hedeflere ulaşma imkânı verecektir” diyerek projede görev alan başta okul müdürü olmak üzere idareci ve öğretmenlere başarılar diledi.

Okulun eğitim-öğretim kalitesini arttırmak, mesleğinde yetkin ve özgüvenli bireyler yetiştirmek amacıyla planlanan İşletme İzleme ve Değerlendirme Anketi’ne okulun internet adresinden ulaşılabilir. Ankete katılanlar, kendilerine yöneltilen soruları 5 (Tam) ile 1 (Hiç) arasında uygun olan seçeneği işaretleyerek değerlendirmede yer alabilir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here