Kutuplaşmaya Son.

0
690

Gelecek Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Müzeyyen Tuna korkularla ve tabularla siyaset yapanların Türkiye,yi yarınlara taşıyamayacaklarını  söyledi.

Gelecek Partisi,nin yeni şeyler söyleme zamanı diyerek yola çıktığını kaydeden Başkan Tuna milletimiz toplumsal farklılıklarımızı ve kırgınlıklarımızı kendisine siyasi sermaye yapanların geleceğini inşa edemeyeceğini görmektedir. Kutuplaştırmaya son vereceğiz hedefimiz birleştirmek dedi.

Mustafakemalpaşa,da teşkilatlanma çalışmalarına hız veren ve ocak ayı sonunda ilk kongresini yapmaya hazırlanan Gelecek Partisi yeni parti binasında toplantıda buluştu.

Genel Başkanlığını Ahmet Davutoğlu,nun yaptığı Gelecek Partisi Mustafakemalpaşa,daki  siyasi faaliyetlerine hız verdi. yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda kongre çalışmaları masaya yatırılırken, Gelecek Partisi Müzeyyen Tuna,da açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz yıl Nisan ayında kurucu ilçe Başkanı olarak göreve atandığını hatırlatan Tuna teşkilatlanma ve yeni üye çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi. Kadınların siyasette daha aktif olması inancıyla Mustafakemalpaşa,da bu görevi kabul ettiğini söyleyen Tuna kadınlarımız ve gençlerimize güven duyacakları bir yarın  inşa etmek istiyoruz. Özellikle kadınlarımızı ve gençlerimizi partimize davet ediyorum dedi.

Türkiye,nin Geleceği Açık.

Tuna sözlerine şöyle devam etti.Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu önderliğinde Gelecek Partisi Şimdi yeni şeyler söyleme zamanı diyerek yola çıktı. Yeni şeyleri ancak geçmişten ilham alarak geleceği inşa edecek olanlar söyleyebilirler. Yeni şeyleri ancak korkulardan, tabulardan kurtulmuş olanlar söyleyebilirler. Yeni şeyleri ancak bu güne inançları ve yarına umutları olanlar söyleyebilirler dedi Partimiz temel hak ve özgürlüklerin korunduğu ayrımcılıkların son bulduğu adil ve müreffeh bir Türkiye vizyonu ile yola çıkmaktadır.

Gelecek Patisi Türkiye,yi taşıyacak özgürlükçü ,demokrat, evrensel ve kadim değerlerimizden güç alan bir siyasal vizyonu  sahiplenecektir. Partimizin olmazsa olmaz Adalet, Demokrasi, Refah, Eşitlik,ve siyasi Ahlaktır Bu 5 madde ayrıca parti tüzüğünde bulunan akraba ayrımcılığı maddesini de benimsedik. Bizler Mustafakemalpaşa,yı kutuplaştırmayacağız aksine birleştireceğiz dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here