Küçük işletmelere destek çağrısı

0
127

Küçük işletmelerin Kovid-19 salgını döneminde faaliyetlerini devam etmelerini desteklemek üzere Türkiye genelinde başlatılan ‘Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder’ kampanyasına yönelik Mustafakemalpaşa’da bilgilendirme çalışmaları sürüyor.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Akkoyunlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Visa tarafından başlatılan kampanyaya destek vermek üzere küçük işletmeleri ziyaret etti.

Mustafakemalpaşa’daki üyelerini ziyaret eden TSO ve Borsa yöneticileri, ‘Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder’ kampanyasına destek verdi.

Küçük işletmelerin desteklenmeleri çağrısını yineleyen heyet, KOBİ’lerin ülke ekonomisinin bel kemiği olduğuna dikkat çekerken tüketicilerin salgın sürecinde yapacakları alışverişlerle bu tür işletmelerebüyük katkı sağlayacaklarını ifade etti.

Uzkınay ve Akkoyunlu; “Küçük işletmelerin sesi hiç eksilmesin” diyerek Mustafakemalpaşalıları bu kampanyaya destek vermeye davet etti.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here