KAYA, DAİRE BAŞKANI OLDU

0
572

Büyükşehir Yasası öncesi Mustafakemalpaşa Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere Fen İşleri Müdürlüğü’nde de görev yapan, 2014 yılından sonra ise BUSKİ Karacabey Şube Müdürlüğü’ne atanan Hakan Kaya, İşletmeler 2. Bölge Daire Başkanlığı’na getirildi.

7 yıldır BUSKİ’nin Karacabey Şube Kurucu Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Hakan Kaya’nın, BUSKİ İşletmeler 2. Bölge Daire Başkanlığı görevine geçtiğimiz Cuma günü itibariyle başladığı bildirildi. Hakan Kaya’dan boşalan BUSKİ Karacabey Şube Müdürlüğü’ne ise henüz atama yapılmadığı, ancak en kısa sürede görevlendirmenin gerçekleştirileceği öğrenildi.

7 yıl boyunca tüm Karacabey’e ve köylerine en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalıştığını belirten Hakan Kaya; “Karacabey artık benim de memleketim. Ben Karacabey’i ve insanlarını çok sevdim. Ancak bu atama kesinlikle Karacabey’den kopmak değildir. Bu güzel ilçeye hizmet etmeye devam edeceğim. Görev sürem boyunca her zaman yanımda olan ve desteklerini esirgemeyen

Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a, Karacabey Belediye Başkanımız Ali Özkan’a, BUSKİ Genel Müdürümüz Güngör Gülenç’e, Genel Müdür Yardımcılarıma, mesai arkadaşlarıma, siyasi partilerimizin çok değerli başkan ve yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarının çok değerli başkan ve yöneticilerine, muhtarlarımıza ve Karacabey halkına yürekten teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Öte yandan BUSKİ İşletmeler 2. Bölge Daire Başkanlığı, 2014 yılında Bütünşehir süreci ile birlikte Büyükşehir Belediyesi kapsamına giren Karacabey, İnegöl Mustafakemalpaşa, Orhangazi, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Harmancık ve Büyükorhan’ın görev alanında bulunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here