KAVŞAK KASIMDA BİTECEK

0
276

 

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, hafta başında düzenleme çalışmalarının başladığı Yalıntaş Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Karayolları 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel, AK Parti Başkanı Murat Hallaçoğlu, MHP Başkanı Ahmet Beygirci, Yalıntaş Muhtarı Seyfettin Karanfil ve belediye meclis üyelerinin katıldığı inceleme ziyaretinde konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, kavşağı önümüzdeki ay içinde hizmete açmayı planladıklarını söyledi.

‘MUSTAFAKEMALPAŞA’YA YAKIŞACAK’

Yürütülen çalışmalar hakkında teknik personelden bilgiler alan Milletvekili Esgin; “Geçtiğimiz ay bu önemli kavşakta bir çalışma başlatmıştık. Bu inceleme ziyaretinde de geldiğimiz noktayı tekrar gözden geçirdik. Burada Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü, Bursa Büyükşehir Belediyesi, UEDAŞ ve Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin önemli çalışmaları oldu.  BUSKİ ve UEDAŞ çalışmalarını tamamladı. Karayolları da hummalı bir şekilde kavşak yapımını yürütüyor. Bu beklenen bir yatırımdı, bizlerde çalışmaları yakından takip ediyoruz. Suuçtu yolunun da geçtiği bu lokasyon, Mustafakemalpaşa’ya yakışır bir şekilde hizmete açılacak. Daha önce ölümcül kazaların olduğu bu önemli kavşak, Kasım ayı sonunda ulaşımda olacak. Emeği geçen tüm kurumlara teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Mustafakemalpaşa ziyareti kapsamında Ağustos ayında 360 dönümlük alan üzerinde yapımına başlanan Millet Bahçesi’nde de incelemelerde bulundu. Mustafakemalpaşa Millet Bahçesi’nin Türkiye’nin en büyük sosyal yaşam merkezlerinden biri olacağını söyleyen Milletvekili Esgin, son olarak Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here