Karakösemoğlu güven tazeledi

0
800

Mustafakemalpaşa Yenibalçık Mahallesi Yardımlaşma Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Başkanı Hakkı Karakösemoğlu güven tazeledi.

Derneğin 3. genel kurul toplantısında tekrar bu göreve seçilen Kösemoğlu, birlik ve beraberlik içinde güzel işler yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Yenibalçık Mahallesi Yardımlaşma Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Saygı duruşu ile başlayan kongre, Yenibalçık dernek binasında gerçekleştirildi. Çok sayıda dernek üyesinin katıldığı kongrede mevcut Başkan Hakkı Karakösemoğlu ve yönetimi 3. kez yeniden seçilerek güven tazeledi.

‘KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATACAĞIZ, YARDIMLAŞMAYI GELİŞTİRECEĞİZ’

Amaçlarının birlik ve beraberliği devam ettirmek olduğunu söyleyen Karakösemoğlu; “Sorumluluk duygusu içerinde buraya gelerek toplantıya katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma ile güzel işler başardık. Bu başarıda emeği geçen, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler ederim. Fakat desteklerini fazlasıyla bizlere gösteren ve burada isimlerini söylemeden geçemeyeceğim İsmail Adsoy, Murat Çelebioğlu, Meryem, Emine ve Gülcan İnci kardeşlere ayrıca teşekkür ederim. Yasal olarak artık camilere dernek kurulması zorunluluğu getirildi. Cami derneği kurma aşamasının takipçisi ve destekçisi olacağız. Amacımız geçmişte aynı köyde yaşamış, aynı havayı teneffüs etmiş, aynı suyu içmiş, arkadaşlık, dostluk, komşuluk yapmış insanları bir araya getirerek, kültürümüzü yaşatmak ve yardımlaşmayı geliştirmektir. Hizmetlerimizi eksikleriyle, noksanlarıyla bugünlere taşıdık. Yönetim kurulu olarak bizler sizlerden memnunuz, sizlerde bizlerden daha da memnun olabilmeniz için hizmetlerimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here