İYİ Parti’den ‘sağduyu çağrısı

0
328

Mustafakemalpaşa İYİ Parti Teşkilatı, pandemi de normalleşme sürecinin başlayacağı1 Mart tarihi öncesi düzenlediği eylemle maske, mesafe ve temizlik mesajı verdi.

Adnan Menderes Meydanı’ndaki farkındalık etkinliğinde, İYİ Parti Başkanı Tevfik Demir, Belediye Meclis Üyesi İsa Söğüt, kadın ve gençlik kolları üyeleri taşıdıkları pankartlarla Mustafakemalpaşalılara yeni normal öncesi ‘sağduyu ve dikkat’ çağrısında bulundu.

1 Mart itibariyle kademeli olarak başlaması planlanan normalleşme süreci öncesi Mustafakemalpaşa’da İYİ Partililer tarafından ‘maske-mesafe-hijyen’ çağrısı yapıldı.

Adnan Menderes Meydanı’nda bir araya gelen İYİ Parti Teşkilatı, ‘Koronavirüs’e Karşı Gücümüz Kuralına Göre Maske’, ‘Kendimiz, Ailemiz ve İlçemiz İçin Kurallara Uyalım’ yazılı pankartlar taşıyarak, maske, mesafe ve temizlik kurallarının kontrollü sosyal hayatın temel esaslarından olduğuna dikkat çekti.

Partililer, kapalı pazaryerini de ziyaret ederek vatandaşlarla bu süreçte dikkat edilmesi gerekenleri paylaştı.

İYİ Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Tevfik Demir yaptığı basın açıklamasında; “ Bu illeti birlikte yeneceğiz” diyerek şöyle konuştu; “ Kovid-19’u ancak kurallara uyarak bertaraf edebiliriz. İYİ Parti olarak bu etkilikle farkındalık oluşturmak istedik. 1 Mart sonrası başlayacak olan normalleşme sürecinde de bu kurallara uyulması için hemşehrilerimize sağduyulu davranmaya davet ediyoruz.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here