İYİ PARTİ’DEN ÇIKARMA

0
341

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Toktaş, Mustafakemalpaşa’yı ziyaret ederek esnaf ve üreticilerle bir araya geldiği programda, tarım politikalarının iflas ettiğini söyledi.

Bursa’da saha çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşma etkinlikleri düzenleyen İYİ Parti Bursa Başkanlığı, Mustafakemalpaşa’ya çıkarma yaptı.

Ziyarete, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri Hasan Toktaş ve Müberra Çakır, Merkez Disiplin Kurulu Başkan Vekili Şeyda Şahin, İl Başkan Yardımcısı Nevzat Kocakurt, Bursa Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Şahin Denizci ve Alperen Galata ile birlikte partililer katıldı.

İYİ Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Tevfik Demir ve partililer tarafından karşılanan ziyaret heyeti, esnaf ile birlikte tarım üreticileri, hayvan yetiştiricileri ve oda başkanlarını ziyaret etti.

ESNAF VE ÜRETİCİLERLE BULUŞMA

Mustafakemalpaşa ve Tatkavaklı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret eden İYİ Parti heyeti, Yavelli, Ayaz ve Karaoğlan mahallelerinde de üreticilerle buluştu.

Çiftçilerin sorunlarını dinleyen İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Toktaş, üreticilerin zor bir dönem geçirdiğini ifade etti.

“Bir söyledik bin işittik” diye konuşan Toktaş; “Köylümüz zorda. Tarım politikaları iflas etmiş, çiftçimiz icralık olmuş ve malı haraç mezat satışta. Üreten dertli, satan dertli, alan dertli. Milletin meseleleri yönetenlerin maalesef umurunda bile değil. Kısacası Türkiye’de değişim şart oldu” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Tevfik Demir ise parti olarak vatandaşlarla buluşmaya devam edeceklerini söylerken; “Ayakkabılarımızı eskitene kadar milletimizin kapısını çalmaya, ellerini sıkmaya devam edeceğiz. Bizi en güzel şekilde ağırlayan hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here