İYİ Parti Gençlik’te yeni dönem

0
131

İYİ Parti Mustafakemalpaşa Gençlik Kolları Başkanı değişti 

 

İYİ Parti Bursa Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Altınsoy, partinin Mustafakemalpaşa Teşkilatı’na ziyarette bulundu.

İYİ Parti Mustafakemalpaşa Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanması beklenen Sinan Sakal ve üyeler tarafından karşılanan Altınsoy ziyarette, teşkilatlanma ve üyelik çalışmaları doğrultusunda yeni yılla birlikte hızlı bir çalışma içerisine gireceklerini söyledi. İYİ Parti Mustafakemalpaşa Teşkilatı binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Uğur Can Altınsoy, 2020 yılını büyük bir özveri ile çalışarak geride bıraktıklarını belirtti.

‘Yeni dönem, yeni mücadele’

Altınsoy; “Gençlik Kollarımız, 2020 yılı içerisinde teşkilatımıza bugün itibariyle 798 yeni arkadaşımızı kazandırmıştır. Öncelikle İYİ Parti Bursa Gençlik Teşkilatlarımızda görev alan tüm il-ilçe kademelerimizi kutluyoruz. Önceki dönemlerde de Gençlik Kollarımız da görev almış ve özveri ile çalışmış tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İyi Parti Mustafakemalpaşa Gençlik Kolları Başkanlığımızla birlikte yeni dönemde kolektif çalışmalara imza atacağız” dedi.

İYİ’nin gündemi gençlik

Onur Turhan’ın görevden ayrılmasının ardından İYİ Parti Mustafakemalpaşa Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirilen Sinan Sakal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Genel Merkez’in en geç iki hafta içinde atamayı onaylayarak mazbatasını alacağını kaydeden Sinan Sakal; “ Hep birlikte çalışarak partimizi Mustafakemalpaşa’da daha güçlü bir konuma getireceğiz. Gençlik teşkilatlanması bizim için çok önemli. Bu yöndeki üyelik çalışmalarımızı hızlandıracağız” mesajını verdi.

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here