İşaret parmağından bulundu

0
156
BURSA'DA 6 GÜNDÜR KAYIP OLAN 46 YAŞINDAKİ ENGELLİ ADAM AİLESİNİN BİR TV PROGRAMINA KATILIP ONU ARADIĞI ANLARDA POLİS TARAFINDAN BİR ANTİKACIDA BULUNDU. (İLKAY ALTAY - MEHMET BULDU/BURSA-İHA) Bursa'da 6 gündür kayıp olan 46 yaşındaki engelli adam, ailesinin bir tv programına katılıp onu aradığı anlarda polis tarafından bir antikacıda bulundu. Polis ekiplerinin güvenlik kameralarından tespit edip günlerdir bulmaya çalıştığı engelli adam, oynatamadığı serçe parmağından teşhis edildi.

Mustafakemalpaşa’da ailesiyle birlikte yaşadığı evden çıkan ve br daha kendisinden haber alınmayan İzzet Döndü, İznik’teki bir antikacı dükkanında bulundu.

Polis tarafından günlerdir her yerde aranan engelli adamı bulmak için ailesi son çare olarak ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına katılmış, anne Mukaddes Döndü kayıp oğlunun sol el işaret parmağını oynatamadığını söylemişti.

Daha önce 5-6 kez kaybolduğu öğrenilen 46 yaşındaki şahısa, İznik’teki antika dükkanı sahibinin dikkati sayesinde ulaşıldı.

Bursa’da 6 gündür kayıp olan 46 yaşındaki engelli adam, ailesinin bir tv programına katılıp onu aradığı anlarda polis tarafından bir antikacıda bulundu.

Polis ekiplerinin güvenlik kameralarından tespit edip günlerdir bulmaya çalıştığı engelli adam, oynatamadığı işaret parmağından teşhis edildi.

Edinilen bilgiye göre, yüzde 80 engelli olan İzzet Döndü (46), 7 Ocak Perşembe günü sabah erken saatlerde Mustafakemalpaşa’da kardeşi Meral Döndü ve annesi Mukaddes Döndü ile birlikte yaşadığı evden çıktı ve bir daha kendisinden haber alınamadı.

Oğlunun hayatından endişe eden Mukaddes Döndü, polis ve jandarmaya giderek oğlunun bulunması için yardım istedi.

Oğlunu en son evden çıkarken gördüğünü ancak kendisine bir şey söylemeden gittiğini belirten anne Mukaddes Döndü, oğlunun dağa önce 5-6 kez kaybolduğunu şizofreni hastası olan oğlunun sol el işaret parmağını oynatamadığını söyledi.

Polis 6 gündür arıyordu

Polis tarafından günlerdir her yerde aranan engelli adamı bulmak için ailesi son çare bir tv programına katıldı.

Ailenin ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında gözyaşı döktüğü anlarda sevindirici haber İznik polisinden geldi.

İznik’te bir antika dükkanına giren kişiyi televizyonda aranan kayıp kişiye benzeten iş yeri sahibi, Emniyet Müdürlüğü ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri yaptıkları incelemede şahsın ailesinin bildirdiği gibi sol el işaret parmağını oynatamadığını görünce aranan kayıp kişi olduğunu belirledi.

Polis ekipleri tarafından gözetim altına alınan İzzet Döndü, polis merkezine götürülerek ailesine de günlerdir bekledikleri güzel haber verildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here