İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Başarısı

0
473

e Twinning Kalite Etiketi Sürecinde Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Başarısı

Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda 2019 yılında dahil olunan eTwinning projeleri Ulusal ve Avrupa etiketi ile ödüllendirilmiştir. eTwinning Kalite Etiketleri, çok iyi niteliklere sahip eTwinning projeleri düzenleyen öğretmenlere veriliyor. Bu etiketler, projenin belirli bir ulusal standarda ve Avrupa standardına ulaştığını belirtiyor.

Ulusal ve Avrupa etiketi alan öğretmenlerimize 27.11.2020 Cuma günü Saat 15.00’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde bir tören düzenlenmiştir.Törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe,Ulusal ve Avrupa etiketi alan öğretmenlerimiz Duygu Atmaca, Cemile Muslu, Serpil Çiftçi, Ödül Gencer, Kardelen İkizceli ve Ezel Tuna’ya belgelerini takdim ederek başarılarından dolayı tebrik etmiştir.  DynEd ve eTwinning çalışmalarında gerekli desteği sağlayarak birçok projede ilçemizi temsil eden öğretmenlere rehberlik eden ilçe koordinatörü Bilgen İyisoy’a da teşekkür etmiştir.

Ayrıca Kurumsal olarak eTwinning School platformunda başarı sağlayan Çeltikçi Şehit Fedai Çakır İlkokulu ve 14 Eylül İlkokulu eTwinning school olarak görünürlük kazanmıştır. eTwinning School tabelaları Çeltikçi Şehit Fedai Çakır İlkokulu Müdürü Vedat Alper ve 14 Eylül İlkokulu Müdürü Selim Maçan’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe tarafından takdim edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here