İLÇE DYNED BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

0
378

Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu toplantı salonunda  Temel Eğitim 1. ve 2. Kademe İngilizce Öğretmenlerine; saat 14:00’da ise Ortaöğretim Kurumları İngilizce Öğretmenlerine  DynEd bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Şube Müdürü Mehmet Sabri Tekin, DynEd İlçe Koordinatörü Bigen İyisoy ve öğretmenler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe açılışta yaptığı konuşmada; DynEd, Bilgisayar Destekli  dinamik ve hareketli İngilizce öğretim programının önemini vurgulayarak, öğrencilerimizin bu programı aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayabilirsek, öğrencilerimizin, yabancı dil öğrenmelerine büyük bir katkı sağlayacağımızı belirtti. Bunun gerçekleşmesi de, siz kıymetli öğretmenlerimizin  özverili çalışmaları sayesinde olacaktır. Dedi.

Daha sonra Dyned İlçe Koordinatörü Mustafakemalpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi İngilizce Öğretmeni Bilgen İyisoy tarafından, Öğretmenlere sunum eşliğinde DynEd Bilgisayar Destekli İngilizce Dil öğretimi ile ilgili bilgi verildi. Toplantı soru cevap faslından sonra sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here