İHH’dan Ramazan Yardımı

0
405

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Mustafakemalpaşa Temsilciliği, yaklaşan Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahiplerine kol kanat geriyor.

Mustafakemalpaşa’da 7 yıldır sınır tanımadan çalışmalarını sürdüren İHH Temsilciliği, Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda ve giyim yardımına başladı.

Mağdur her insana ulaşma hedefiyle çalışmalarını sürdüren İHH Mustafakemalpaşa Temsilciliği, tamamen hayırsever vatandaşların yapmış olduğu bağışlarla oluşturulan destek ve yardımları yine tamamen gönüllülük esasına göre çalışan dernek gönüllülerince belirlenen adreslere ulaştırıyor.

İHH Temsilciliği’nden yapılan açıklamada; “Ramazan ayı öncesi bir yandan ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda ve giyim yardım çalışmalarına başlanmış bir yandan da kamplardaki muhacirler için un ve gıda çalışması devam etmektedir. Bu yıl Ramazan ayı boyunca ilçemizde en az 150 aileye gıda yardımı hedefimiz bulunmaktadır. Kamplara ise iki tırlık un ve gıda yardımı hedefi ile çalışmalarımız devam etmektedir” denildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here