Hizmet İçin Bizi Kullanın

0
283

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mustafakemalpaşa ilçe Başkanı Ahmet Beygirci merkez ve kırsal ayırt etmeden tüm muhtarlara hizmet noktasında önemli çağrılarda bulundu.

MHP,nin ev sahipliğinde düzenlenen ve Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar,ın da katıldığı kahvaltılı toplantıda muhtarlara seslenen Beygirci mahallelerdeki eksiklerin giderilmesine yönelik muhtarlarımızın vereceği bilgiler bizim yol haritamız olacaktır.

Bizler birer hizmetkarız bizi kullanın ki doğduğumuz topraklara bir hizmet çivisi daha fazla çakalım dedi . Ahmet Beygirci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP genel Başkanı Devlet Bahçelinin öncülüğünde oluşturulan cumhur ittifakının memleketin bekası için bütünleştiğini ve yerelde de güçlü bir işbirliği içinde olduklarını kaydetti. Etibank Aile çay bahçesindeki toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Kanar,MHP ilçe Başkanı Ahmet Beygirci,MHP Kadın kolları Başkanı Rabia İkizceli,Muhtarlar dernek başkanı Ali Kemal Aydın ve muhtarlar katıldı.Toplantıda konuşan Ahmet Beygirci ilçe belediyesi ve ilçe teşkilatları olarak muhtarların mahallelerindeki ihtiyaçlarını karşılama noktasında se-ben ayrımı olmaksızın hizmet etme yarışı içinde olduklarını söyledi.

Dilekçeleri Bizlere de Ulaştırın Takip Edelim.

Tüm iyi niyetli çabalara rağmen eksiklikler bulunabilir,diye konuşan Beygirci bu eksiklikleri tamamlamak için muhtarlarımızdan aldığımız bilgiler yol gösterici oluyor.Büyükşehir,den istenen bir çok taleplerin ve dilekçelerin yerine ulaşmamasından dolayı bu toplantıyı tertipledik Bizler birer hizmetkarız bizleri kulanın bunu yapmasanız mahallelerdeki hizmetler aksayabilir.Büyükşehir Belediyesinde 1 meclis üyemiz var bütün mahallelere yetmeye çalışıyoruz .Daha fazla etkili olabilmek adına sizlerden gelecek taleplerin ve verilecek dilekçelerin bir nüshasını da bizlere verilmesini istiyoruz bu mahallelerdeki hizmetlerin takibini kolaylaştıracak yapılan hizmetler vatandaş nazarında daha anlam kazanacak ifadelerini kullandı.

Uyumlu Çalışıyoruz.

Ahmet Beygirci konuşmasının devamında şu değerlendirmede bulundu muhtarlarımızın meralara çekilecek tel örgüden çocuk parkına köy konağından alt yapıya kadar bir çok hizmet talebi var  bunların hayata geçmesi için birlik ve beraberlik şart dedi. Belediye Başkanı Mehmet Kanar Cumhur İttifakının milli mücadele şuuru olduğunu belirterek yalnız Büyük Şehir Değil hizmet noktasında siyaset mekanizmasının devreye girdiği her yerde mahallelerin sorunlarını çözmeye çalıştıklarını ifade etti. Toplantıda söz alan muhtarlar mahallelerindeki sorunları dile getirdi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here