HAYAT BOYU ÖĞRENME

0
1060

İLÇE HAYAT BOYU ÖĞRENME, HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı 6 Eylül 2019 Cuma günü sabah 10:00’da İlçemiz Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi. Yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Okul Müdürleri,İlçemiz Kamu Kurum ve Kuruluşlarından ve Sivil Toplum Örgütlerinden temsilciler katıldılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe açılış konuşmasında: “Hayat Boyu Öğrenmenin 7’den 77’ye devam eden bir süreç olduğunu ifade etti. Halkımızın istekleri doğrultusunda okuma-yazma kurslarından, mesleki gelişim ve meslek edindirme kurslarına, el sanatlarından, müzik ve diğer sanatsal kurslara ve destekleme yetiştirme kurslarına kadar geniş bir kurs yelpazesi ile halkımıza hizmet veren Halk Eğitimi Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi çok önemli bir görevi yerine getiriyorlar.” dedi

Açılış sonrası Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Erdoğan Aykan ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zafer Göllü merkez çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verdi. Toplantı, üyelerin yeni eğitim-öğretim yılında açılması planlanan kurslar hakkında görüş ve önerileri alınarak sonlandırıldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here