HASTANEYE TIBBİ CİHAZ DESTEĞİ

0
33

Mustafakemalpaşa ekonomisinin iki öncü kuruluşu Ticaret Borsası ile Ticaret ve Sanayi Odası, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Devlet Hastanesi’ne tıbbi cihaz desteğinde bulundu.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Akkoyunlu ve Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, Başhekim Uzm. Dr. Asuman Erdinçoğlu, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ufuk Polat ve Hastane Müdürü Erdinç Özdemir’e 2 adet tansiyon holter sistemini teslim etti.

ÖNEMLİ BİR İHTİYAÇ KARŞILANDI

Cihazların tesliminde konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, hastaneye ihtiyacı olan tansiyon holter sistemini kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylerken; “Sosyal sorumluluk çerçevesindeki bu destek cihazı, odamız üyeleri, üyelerimizin yakınları ve ilçe halkımız tarafından kullanılacak” dedi.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Akkoyunlu’da konuşmasında, bu cihaz sayesinde hastaların günlük aktivitelerini sürdürürken, 24 saat boyunca belirlenen aralıklarda kan basıncı ölçümünün yapılarak, kayıt altına alınacağını belirtti. Akkoyunlu; “Sosyal projeler kapsamında ilçemize, üyelerimize ve halkımıza hizmet vermeye, destek olmaya devam ediyoruz. Hastanemizden gelen talep doğrultusunda, hastalarımızın tedavisinde kullanılması amacıyla tansiyon holter cihazını, meclis üyelerimizin destekleriyle hastanemize kazandırdık. Hayırlı olsun” dedi.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here