Hastane Müdürüne teşekkür plaketi

0
884

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği ve Bursa Mustafakemalpaşalılar Eğitim-Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Erdinç Özdemir’e teşekkür plaketi sundu.

Mustafakemalpaşa’da ilk kovid vakasının görüldüğü günden bu yana üstün bir sorumlulukla hizmetlerini sürdüren Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’ne STK’lar tarafından destek ve teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Kemal Aydın, Bursa PAŞADER Başkanı Mustafa Gümüş, Bursa Ertuğrul Gazi Karakeçili Yörük ve Türkmen Derneği Başkan Yardımcısı Orhan Borazan, mahalle muhtarları ve PAŞADER’e bağlı kırsal mahalle dernekleri temsilcilerinin katıldığı ziyaret, pandemi kuralları çerçevesinde hastane önünde gerçekleştirildi.

Ziyarette konuşan Bursa PAŞADER Başkanı Mustafa Gümüş; “ Hastane müdürümüze Kovid-19 sürecinde yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı bu ziyareti gerçekleştirdik, kendisine teşekkür ediyoruz ve desteğimizi yineliyoruz.  Bundan sonraki süreçte de müdürümüzün aynı başarılı çalışmaları sürdüreceğine olan inancımız tamdır” dedi.

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Kemal Aydın ise ziyarette muhtarların aşı programı da dahil bir çok konuyu konuşma imkanı bulduklarını belirtti.

Aydın; “ Aynı zamanda bir muhtar oğlu olan müdürümüz bugüne kadar tüm muhtarlarımıza yardımcı oldu. Cumhurbaşkanımızın muhtarlar için açıkladığı aşı programına yönelik görüş alış verişinde de bulunduk. Muhatlarımızın toplu olarak mı yoksa randevu kapsamında mı aşı programına dahil olacağına dair bilgiler aldık. Güzel ve verimli bir ziyaret oldu. Hastane müdürümüz hakikaten her kesime yardımcı olan bir insan. Ne zaman bir sorunumuz olsa telefonu hep açık. Müdürümüze bugüne kadar muhtarlarımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği ve Bursa PAŞADER yöneticileri, ziyaretin ardından 3 yılı aşkı süredir Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten Erdinç Özdemir’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here