Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezine Bakanlığımız Daire Başkanından Ziyaret

0
319

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanı Oktay Kılıç 12 Şubat 2020 Çarşamba akşamı Mustafakemalpaşa Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret etti.

 

Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanı Oktay Kılıç Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezine gelişinde Mustafakemalpaşa İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe ve Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz ve Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenleri tarafından karşılandılar. İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe Oktay Kılıç’a Mustafakemalpaşa yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Mustafakemalpaşa Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Öğretmenler odasında yapılan toplantıda Oktay Kılıç yapılan çalışmaları değerlendirip, öğretmenlerden bilgi aldı. Neler yapmaları gerektiğini açıklayarak kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanı Oktay Kılıç daha Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezindeki etkinlikleri yerinde değerlendirerek, öğrencilerle sohbet etti. Daha sonra Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanı Oktay Kılıç, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe ve Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz tarafından uğurlanarak yolcu edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here