HAMZABEY BİLİM VE SANAT MERKEZİ’NDE UYUM BELGE TÖRENİ YAPILDI

0
568

Mustafakemalpaşa Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezine 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında kayıt yaptırmaya hak kazanan 17 öğrenci Uyum Eğitimini tamamlayarak belgelerini aldılar.

 

Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezinde 5 Ekim 2019 Cumartesi günü yapılan Uyum Belge Törenine İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz, Merkez Öğretmenleri ve veliler katıldı.

Merkez Müdürü Halit Ersöz yaptığı açılış konuşmasında;  “2019-2020 Eğitim Öğretim yılında kayıt hakkı kazanan 17 öğrencimiz uyum eğitimlerini başarıyla tamamladılar. Bu başarı nedeni ile öğrencilerimize, ailelerine ve onlarla devamlı olarak birlikte olan sınıf öğretmenimiz Cüneyt Yenipazar başta olmak üzere tüm öğretmen arkadaşlarımıza, ayrıca bizlerden desteklerini esirgemeyen ve belge törenine  katılan Sayın İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe’ye de teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe yaptığı konuşmada; ” Öncelikle öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyorum” diyerek söze başladı. Mustafakemalpaşa ve Karacabey’deki ilkokulların 1. 2. ve 3. Sınıf öğrencilerinin başvurduğu, 1273 öğrencinin katıldığı Bilsem tanılamasında uzun bir sürecin sonunda Hamzabey Bilsem’e kayıt hakkı kazanan öğrencilerimiz, bugünde Uyum sürecini başarılı bir şekilde tamamladılar. Öğrencilerimizi okuyan, araştıran ve çağa uyumlu birer özgür birey olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz, öğrencilerimizin bundan sonraki eğitim yaşamlarında da aynı başarıyı göstereceklerine tüm kalbimle inanıyorum dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra Uyum Eğitimini tamamlayan öğrencilere İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz ve Sınıf Öğretmeni Cüneyt Yenipazar tarafından belgeleri verildi. Uyum Eğitimini tamamlayan öğrenciler için belge töreni sonunda pasta kesildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here